Kink, kingu, kinku

Fotojahtijate teema sel korral kink. Kui enamus oli valinud objektiks mõne kingituse, siis ma läksin erinevat teed ja otsustasin ära kasutada selle sõna teise tähenduse – väike kõrgendik, küngas. Just praegu on see väga aktuaalne, sest kõikjal linnas palju lund ning iga küngas, kust vähegi on võimalik liugu lasta, on laste poolt vallutatud. Tegin Nõmmel väikese ringi ja tulemusi näeb mõned read allpool.

Just enne pildi tegemist tuli üks mudilane oma kelguga sellelt künkalt alla ning otsustas kiuste selle liu viimaseks jätta.

Rõõmsameelne vana, kes hoolitses pildil oleva väikestele lastele mõeldud mini-snowtube raja eest.

Veidi vanemad lumelaudajad ja suusatajad harjutasid hüppeid.

Ja see segane tegelane tuli miski ümmarguse kelguga mäest alla otse hüppe suunas ja loomulikult olin ma valmis seda hullumeelset hüpet pildistama. Paraku sõitis ta hüppest mööda ning põrkas suure hooga kokku trampliini kõrvale asetatud lumelauaga. Järgnes oigamine ja üsna ropp venekeelne sõim. Aga juba mõne minuti pärast oli ta jälle mäe otsas, et uuele katsele minna.

Kommentaarid
tiia

korra käis minulgi peast läbi, et kas seda sõna kuidagi teisiti käänata ja väänata. Toredad, meeleolukad pildid!

Larko

Väga taibukas lähenemine. Viimase pildi ropendamist on peaaegu et arvuti kõlarist kuulda :-)

Ninataga

Väga lahe lähenemine :) 10 tugrikut kukkus kolinal sinu kukrusse :)

helle

Kingule! Kingud on lumised!
Vahvad pildid!

Köögikata

Hea idee teemale lähenemiseks ja mõnus tulemus ka.

killuke

Hästi andekas teemale lähenemine. Minul tuli selle peale mõttesse veelgi rohkem sõna väänata ning soomepäraselt ühe k juurde lisada – kinkku oleks vist ka hea pilt jõuludeks :)

Lisa kommentaar »