Viimasest USA reisist on jäänud hulk pilte, mida ma ei ole jõudnud siia üles panna ja kuna umbes kuu aja pärast sõidan jälle sinna kanti ringi uitama, siis üritan selle vea parandada.
Loe edasi
Kõigepealt olid suutnud kaks trolli oma sarved Estonia juures risti sõita. Ma küll ei kujuta ette kuidas see võimalik on, aga õnnetult nad seal seisid ja takistasid liiklust.
Loe edasi